Свяжитесь с нами сейчас
+380 67 5080979 +380 50 8243134 (VIBER, WhatsApp, Telegram)

Учет(аккредитация) на таможне – теперь еще проще….

МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ  наказом  від 15.06.2015 № 552 затвердило вiдповiдно до статтi 455 Митного кодексу України  новий Порядок, яким визначає вимоги щодо процедур облiку Державною фiскальною службою України та митницями ДФС осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами, а саме:
-взяття на облiк осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами;
-присвоєння облiкових номерiв особам, якi здiйснюють операцiї з товарами;
-внесення змiн до облiкових даних осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами;
-зняття з облiку осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами;
-встановлення форм заяв та документiв з питань облiку осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами

 

Відтепер взяття на облiк осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами, буде вестись в автоматизованому реєстрі та  проводитись одноразово у вiдповiдному пiдроздiлi будь-якої митниці:

1) за зверненням таких осiб, у тому числi засобами електронного зв’язку, до вiдповiдних пiдроздiлiв митниць;
2) при першому здiйсненнi такими особами операцiй з товарами, контроль за якими вiдповiдно до Кодексу та iнших актiв законодавства України покладено на митницi ДФС.

 

Згідно нового Порядку  особа(або її представник) для взяття на облiк подає заяву про взяття на облiк особи, яка здiйснює операцiї з товарами, за формою N 1-ЗЕД, в паперовому виглядi  або засобами електронного зв’язку ;

 

Взяття на облiк осiб, якi здiйснюють операцiї з товарами, здiйснюється не пiзнiше наступного робочого дня пiсля отримання заяви шляхом присвоєння таким особам облiкового номера. Дата формування облiкового номера є датою взяття на облiк.

 

При виникнення змiн у даних про особу, відповідні зміни приймаються та опрацьовуються в такому самому порядку, як i при взяттi на облiк особи, яка здiйснює операцiї з товарами.

У разi взяття на облiк або змiни облiкового номера згiдно з цим Порядком митниця видає або направляє поштою особi витяг з реєстру за формою N 2-ЗЕД. За бажанням особи, яка здiйснює операцiї з товарами, витяг може бути направлений вiдповiдним пiдроздiлом митницi на електронну адресу особи.

 

ПОРЯДОК набирає чинностi через 30 днiв з дня його офiцiйного опублiкування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *