Свяжитесь с нами сейчас
+380 67 5080979 +380 50 8243134 (VIBER, WhatsApp, Telegram)

Як в Україну незаконно ввозять елітні автомобілі з Європи

Щоби не сплачувати державне мито за ввезення в Україну автомобілів, спритники віднайшли зручний для себе спосіб зекономити — кузовну схему. Про це йшлося під час прес-конференції начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа.

Відтак, уже кілька років поспіль існує спеціальна схема незаконного перевезення автомобілів через митний контроль. Так, спритники купують у Польщі автівки елітних моделей, на станції техобслуговування розбирають їх та везуть через митницю у деталях. Після проходження митного контролю, уже на території України, на найближчій СТО машину збирають. Через такий спосіб ввезення автомобілів, держава недоотримує чималі кошти до бюджету.

Так схема діє уже понад 5 років, за цей час в Україну таким способом ввезли 6,5 тисяч автомобільних кузовів. Серед них 2240 кузовів марки BMW, 1770 — Audi та 1212 — марки Mercedes.

Цікавим, за словами Андрейківа, є і той факт, що ввозилися автівки громадянами нашої держави, однак за документами, постачала їх компанія із республіки Панама, яка ніколи не займалася виробництвом авто.

Загалом же, керівник Волинської митниці говорить про певну монополію, оскільки протягом останніх років в Україну ввозили кузови окремі 2-3 компанії. Деякі з фірм не мають звітів про діяльність, інші — не виявлені за місцем реєстрації, ще по двох підприємствах порушені справи за фактом підробки документів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *